اخبار استاندار
هیچ مماشاتی در زمینه تخلفات تبلیغاتی نامزدها نخواهیم داشت‌- عزل مدیران متخلف

هیچ مماشاتی در زمینه تخلفات تبلیغاتی نامزدها نخواهیم داشت‌- عزل مدیران متخلف

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: تمامی نامزدها باید ترتیبات قانونی را در بحث تبلیغات لحاظ کنند چراکه در زمینه تخلفات، هیچ مماشاتی با کسی نخواهیم داشت‌.

۳ روز پیش

استاندار: استان مرکزی آماده برگزاری یک انتخابات پُرشور است

استاندار: استان مرکزی آماده برگزاری یک انتخابات پُرشور است

استاندار مرکزی گفت: تقریباً همه فرایندهای انتخابات چند مرتبه تمرین شده و برای حضور پُرشور مردم آمادگی کامل وجود دارد.

۴ روز پیش

مدیر کل بحران استان مرکزی معاون سازمان مدیریت بحران کشور شد

مدیر کل بحران استان مرکزی معاون سازمان مدیریت بحران کشور شد

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور طی حکمی "امید محترمی" را به عنوان معاون این سازمان منصوب کرد.

۴ روز پیش

آغاز عملیات اجرایی ساخت مسکن دانشگاهیان در استان مرکزی- برای ساخت ۹ هزار واحد مسکن ایجاد ظرفیت شد

آغاز عملیات اجرایی ساخت مسکن دانشگاهیان در استان مرکزی- برای ساخت ۹ هزار واحد مسکن ایجاد ظرفیت شد

استاندار مرکزی گفت: در راستای اجرای تفاهم‌نامه وزارت علوم و راه و شهرسازی برای ساخت حدود ۹ هزار و ۱۵۰ واحد مسکونی در استان ایجاد ظرفیت شده است

۴ روز پیش

نامزدهای انتخابات از بیان وعده‌های غیرواقعی پرهیز کنند- برخورد با مظاهر بی‌قانونی در تبلیغات

نامزدهای انتخابات از بیان وعده‌های غیرواقعی پرهیز کنند- برخورد با مظاهر بی‌قانونی در تبلیغات

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: نامزدهای انتخاباتی از بیان وعده‌های غیرواقعی پرهیز کنند و به معرفی خود بپردازند.

۴ روز پیش

استاندار مرکزی در کنار فوتبال دوستان به تماشای بازی تیم اراک نشست

استاندار مرکزی در کنار فوتبال دوستان به تماشای بازی تیم اراک نشست

استاندار مرکزی با حضور در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و پرسپولیس را در کنار فوتبال دوستان از نزدیک تماشا کرد.

۶ روز پیش

اعمال اشد مجازات برای کارفرمایانی که اتباع غیرمجاز را به کار می‌گیرند

اعمال اشد مجازات برای کارفرمایانی که اتباع غیرمجاز را به کار می‌گیرند

استاندار مرکزی گفت: از دستگاه قضایی می‌خواهیم اشد مجازات را نسبت به کارفرمایانی که این کارگران را به‌کار می‌گیرند اعمال کند.

۶ روز پیش

به ظرفیت دانش‌بنیان‌ها برای مقابله با تهدیدات زیست محیطی توجه شود

به ظرفیت دانش‌بنیان‌ها برای مقابله با تهدیدات زیست محیطی توجه شود

استاندار مرکزی گفت: تهدیدات زیست محیطی در همه جای دنیا وجود دارد اما باید از تجربه‌های موفق و دانش مجموعه‌های دانش‌بنیان برای مهار آن‌ها بهره‌گیری کرد.

۷ روز پیش

پرونده خبری
معاونت ها
نشست افزایش مشارکت بانوان در انتخابات

نشست افزایش مشارکت بانوان در انتخابات

نشست هم اندیشی دبیران ستاد عفاف و حجاب دستگاه های اجرایی استان برای افزایش مشارکت اجتماعی در انتخابات به ریاست معاون سیاسی استاندار مرکزی برگزار شد

۳ روز پیش

۱۵ هزار و ۳۶۹ فرصت شغلی در استان مرکزی ایجاد شد- پیشی گرفتن ۴۰ درصدی از تعهدات
🔹کارگروه تخصصی اشتغال استان مرکزی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار و با حضور جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و شبکه بانکی استان برگزار شد.
🔸حسن میرزاخانی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی در این نشست گفت: بر اساس گزارش سامانه ملی رصد اشتغال از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵ هزار و ۳۶۹ فرصت شغلی در استان ایجاد شده که این میزان از تعهد هدف‌گذاری شده جلوتر است.
🔸وی افزود: دستگاه‌های اجرایی باید در راستای ثبت اشتغال‌ ایجاد شده در سامانه رصد و رفع نواقص تلاش ویژه داشته باشند.
🔸جمشید امیدی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی نیز با بیان اینکه این استان از تعهد ایجاد اشتغال خود ۴۰ درصد جلوتر است، گفت: تعهد اشتغال امسال استان مرکزی توسط دستگاه‌های اجرایی، ۱۰ هزار و ۹۹۶ شغل است که تاکنون ۱۵ هزار و ۳۶۹ شغل در سامانه رصد به ثبت رسیده است.
🔸امیدی اظهار کرد: از ابتدای سال یک‌هزار و ۷۰۳ طرح مشاغل خانگی با مبلغ یک‌هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شده که تاکنون یک‌هزار و ۳۰۰ طرح موفق به دریافت یک‌هزار و ۲۶ میلیارد ریال تسهیلات شده‌اند.

🔹ارائه گزارش آخرین وضعیت عملکرد تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در سال ۱۴۰۲ به تفکیک دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل و بررسی آخرین وضعیت عملکرد تسهیلات جزء ۳ و ۴ بند ب تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کشور از دستور کارهای این نشست بود.
سه‌شنبه ۱۰ بهمن ماه

۱۵ هزار و ۳۶۹ فرصت شغلی در استان مرکزی ایجاد شد- پیشی گرفتن ۴۰ درصدی از تعهدات 🔹کارگروه تخصصی اشتغال استان مرکزی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار و با حضور جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و شبکه بانکی استان برگزار شد. 🔸حسن میرزاخانی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی در این نشست گفت: بر اساس گزارش سامانه ملی رصد اشتغال از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵ هزار و ۳۶۹ فرصت شغلی در استان ایجاد شده که این میزان از تعهد هدف‌گذاری شده جلوتر است. 🔸وی افزود: دستگاه‌های اجرایی باید در راستای ثبت اشتغال‌ ایجاد شده در سامانه رصد و رفع نواقص تلاش ویژه داشته باشند. 🔸جمشید امیدی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی نیز با بیان اینکه این استان از تعهد ایجاد اشتغال خود ۴۰ درصد جلوتر است، گفت: تعهد اشتغال امسال استان مرکزی توسط دستگاه‌های اجرایی، ۱۰ هزار و ۹۹۶ شغل است که تاکنون ۱۵ هزار و ۳۶۹ شغل در سامانه رصد به ثبت رسیده است. 🔸امیدی اظهار کرد: از ابتدای سال یک‌هزار و ۷۰۳ طرح مشاغل خانگی با مبلغ یک‌هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شده که تاکنون یک‌هزار و ۳۰۰ طرح موفق به دریافت یک‌هزار و ۲۶ میلیارد ریال تسهیلات شده‌اند. 🔹ارائه گزارش آخرین وضعیت عملکرد تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در سال ۱۴۰۲ به تفکیک دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل و بررسی آخرین وضعیت عملکرد تسهیلات جزء ۳ و ۴ بند ب تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کشور از دستور کارهای این نشست بود. سه‌شنبه ۱۰ بهمن ماه

۱۵ هزار و ۳۶۹ فرصت شغلی در استان مرکزی ایجاد شد/ پیشی گرفتن ۴۰ درصدی از تعهدات 🔹کارگروه تخصصی اشتغال استان مرکزی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار و با حضور جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و شبکه بانکی استان برگزار شد. 🔸حسن میرزاخانی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی در این نشست گفت: بر اساس گزارش سامانه ملی رصد اشتغال از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵ هزار و ۳۶۹ فرصت شغلی در استان ایجاد شده که این میزان از تعهد هدف‌گذاری شده جلوتر است. 🔸وی افزود: دستگاه‌های اجرایی باید در راستای ثبت اشتغال‌ ایجاد شده در سامانه رصد و رفع نواقص تلاش ویژه داشته باشند. 🔸جمشید امیدی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی نیز با بیان اینکه این استان از تعهد ایجاد اشتغال خود ۴۰ درصد جلوتر است، گفت: تعهد اشتغال امسال استان مرکزی توسط دستگاه‌های اجرایی، ۱۰ هزار و ۹۹۶ شغل است که تاکنون ۱۵ هزار و ۳۶۹ شغل در سامانه رصد به ثبت رسیده است. 🔸امیدی اظهار کرد: از ابتدای سال یک‌هزار و ۷۰۳ طرح مشاغل خانگی با مبلغ یک‌هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شده که تاکنون یک‌هزار و ۳۰۰ طرح موفق به دریافت یک‌هزار و ۲۶ میلیارد ریال تسهیلات شده‌اند. 🔹ارائه گزارش آخرین وضعیت عملکرد تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در سال ۱۴۰۲ به تفکیک دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل و بررسی آخرین وضعیت عملکرد تسهیلات جزء ۳ و ۴ بند ب تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کشور از دستور کارهای این نشست بود. سه‌شنبه ۱۰ بهمن ماه

۲۲ روز پیش

کارگروه مدیریت پسماند استان برگزار گردید.

کارگروه مدیریت پسماند استان برگزار گردید.

کارگروه مدیریت پسماند استان برگزار گردید.

یک ماه پیش

جلسه ستاد اقتصاد دانش بنیان استان مرکزی برگزار شد.

جلسه ستاد اقتصاد دانش بنیان استان مرکزی برگزار شد.

به منظور پیگیری آخرین وضعیت "تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و استانداری مرکزی در حمایت از توسعه اقتصاد دانش بنیان" ستاد اقتصاد دانش بنیان استان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ به ریاست دکتر سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع و با حضور اعضا تشکیل گردید. در این جلسه پس از ارائه گزارش اقدامات انجام شده در جهت اجرای تفاهم نامه مذکور و ضرورت تسریع در اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه مقرر شد موانع اجرای تفاهم نامه به تفکیک بندهای مندرج در آن، طی جلسات مشترک استانداری و معاونت علمی مورد بررسی قرار گرفته و مرتفع شود.همچنین مقرر شد در خصوص ضرورت افزایش نقش استان در استفاده از اعتبارات تبصره ۱۸ قانون بودجه پیگیری های لازم به عمل آید.

یک ماه پیش

استاندار: استان مرکزی آماده برگزاری یک انتخابات پُرشور است 🔻 حضور مدیران در جلسات انتخاباتی نامزدها ممنوع است 🔹نشست شورای اداری استان مرکزی به ریاست استاندار و با حضور معاون پارلمانی وزارت اطلاعات،وباحضور مفتح زاده مدیر کل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری و سایر مدیران برگزار شد. 🔸دکتر "فرزاد مخلص‌الائمه" در این نشست اظهار کرد: ستاد انتخابات استان در بالاترین سطح آمادگی برای اجرای انتخابات پرشور قرار دارد، به اذعان همه دست اندرکاران انتخابات در ادوار گذشته که تجربه برگزاری متعدد را داشته ‌اند، در هیچ انتخاباتی ستاد انتخابات به این اندازه در استان و کشور آمادگی نداشته است. 🔸 استاندار مرکزی تأکید کرد: در این انتخابات حتی شاهد شگفت‌زدگی دوست‌داران نظام خواهیم بود و قطعاً دشمنان نظام نیز در این انتخابات شاهد یک موفقیت دیگری درنظام جمهوری اسلامی خواهند بود و گرگ‌هایی که دندان تیز کرده‌اند ناکام خواهند ماند. 🔸مقام عالی دولت در استان مرکزی همچنین خاطرنشان کرد: حضور مدیران در همه سطوح در جلسات انتخاباتی نامزدها حتی در خارج از ساعات اداری و روزهای تعطیل ممنوع است. 🔸وی در خصوص برنامه‌های دهه فجر نیز ضمن تشکر از همکاری‌ همه دستگاه‌ها، گفت: در این ایام در مجموع هزار و ۷۱۳ طرح عمرانی و اقتصادی با سرمایه‌گذاری معادل ۱۶ و نیم همت در سراسر استان بهره‌برداری شد و همچنین چند کار ویژه نیز در استان صورت گرفت. شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

نشست تبیینی مشارکت زنان در انتخابات و کارگاه تخصصی جنگ شناختی و عملیات روانی به همت دفتر امور زنان و خانواده و شرکت سهامی برق باختر و باحضور نظری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ،مفتح زاده مدیر کل امور زنان و خانواده،ناظری مدیر کل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری،طالبی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل و جمعی از بانوان فعال و کنش‌گر در حوزه‌ اجتماعی و با تدریس جناب آقای اشتری در محل سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری برگزار شد. در این نشست مفتح زاده به جایگاه زنان وتأثیرشان در تربیت نسل آگاه وبصیر پرداخته و بصیرت زنان و حضور اجتماعی وسیاسی آنان را تضمین کننده استمرار پیشرفت کشور درعرصه های مختلف از جمله امور سیاسی ، فرهنگی واجتماعی بویژه عرصه انتخابات دانست . در ادامه اشتری ابعادجنگ شناختی ،عملیات روانی انجام شده توسط دشمن بر روی افکار عمومی، نقش عملیات روانی دشمن بر کاهش مشارکت در انتخابات و راهکارهای برون رفت از این عملیات ها را تشریح نمود . شنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۲